BESZERZŐ ÉS LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

AMCO Csomagolástechnikai és Konzultációs Kft.

A csomagolóipar magyarországi egyik meghatározó vállalata, az AMCO Kft. keres

munkakörbe megbízható, precíz munkatársat.

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal – árajánlatok bekérése, szállítói megrendelések leadása, bevételezés

  • Beszerzésre vonatkozó adatok vállalatirányítási rendszerben történő folyamatos karbantartása

  • Készletgazdálkodási feladatok

  • Beszerzési folyamatok optimalizálása

  • Okmányok kiállítása

  • Árlisták kezelése, frissítése

  • Szoros együttműködés a raktárral – időszakos, éves leltár készítése

  • Egyéb raktárak kezelése, anyagfelhasználások havi jelentése

  • Szállítmányozás megszervezése, vámolás ügyintézése

  • EKAER bejelentések

  • Kimutatások készítése, továbbítása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Gazdasági, logisztikai vagy kereskedelmi felsőfokú végzettség

  • Minimum 2-3 év beszerzői tapasztalat

  • Kiváló konfliktuskezelés, együttműködő készség

  • Kiemelkedő precizitás

  • Tanulási hajlandóság

  • Társalgási szintű biztos angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Alkalmazotti jogviszony

  • Hosszú távú, változatos feladatok

  • Fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

  • Munkakezdés: akár azonnal lehetséges

  • Fizetés: megegyezés szerint

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát és kísérő levelét.

Az állásra történő jelentkezés határideje: 2018. május 17.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • XI. kerület