Folyamatszervező szakértő

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Prémium Üzletága

FOLYAMATSZERVEZŐ SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14. (Lurdy ház)

Leendő munkatársunk legfőbb feladatai:

  • Az értékesítési hálózat működését érintő ügyviteli folyamatok kialakítása, módosítása (közvetítői szerződések, biztosításközvetítés, állománykezelés, intervenció, stb).

  • Kapcsolódó informatikai fejlesztések egyeztetése, megrendelése, tesztelése, a szabályozó belső utasítások, folyamatleírások összeállítása.

  • A dokumentumok, nyomtatványok tartalmának rendszeres és szükségszerű felülvizsgálata, a szükséges módosítások egyeztetése a szakterületekkel, és a változások átvezetése.

  • Az értékesítési hálózat és a folyamatokban részt vevő munkatársak szakmai támogatása, és tájékoztatása a mindennapi működést érintő kérdésekben.

  • Az üzletág által kezdeményezett projektek teljes körű lebonyolítása.

  • Aktív részvétel a társterületek által kezdeményezett projektekben.

  • Értékesítési hálózat rendszeres tájékoztatása e-mailben és/vagy személyes konzultáció keretében az értékesítési folyamatokat érintő szabályokról, és azok változásáról.

  • A feladatokhoz kapcsolódó statisztikák, riportok összeállítása, határidőre történő lejelentése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,

  • Pénzügyi szektorban, hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat,

  • Magabiztos MS Office ismeretek (excel, word, ppt),

  • Proaktív hozzáállás,

  • Precizitás, terhelhetőség,

  • Határidők pontos betartása.

Amit kínálunk:

  • Stabil, professzionális, multinacionális háttér,

  • Dinamikus, jó hangulatú csapat,

  • Prémium munkakörnyezet,

  • Változatos feladatkör, önálló felelősségi körrel.

Küldd el jelentkezésed, ha úgy gondolod, hogy:

  • nyitott vagy új ismeretek elsajátítására,

  • kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációs készséged,

  • munkáddal szembeni igényesség, kitartó, magas színvonalú és felelősségteljes munkavégzés jellemez.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezésed 2018. május 15-ig várjuk oldalunkon!

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció