Folyamat- és Rendszerszervező

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

FOLYAMAT- és RENDSZERSZERVEZŐ (BUSINESS ANALYST)

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Üzleti, ügyviteli folyamatok és igények felmérése, tervezése az érintett területek bevonásával

  • Együttműködés a rendszerfejlesztéssel a folyamatok IT támogatásának tervezésében

  • Ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő Informatikai üzleti igények megfogalmazása

  • Az üzleti igények tervezésével párhuzamosan

    • részletes folyamat dokumentáció

    • tesztesetek összeállítása

    • ügyviteli eljárásrendek és utasítások készítése

  • Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja

  • A feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete

  • Folyamatok mérése, hatékonyságjavító javaslatok előterjesztése

  • Hibabejelentések elemzése

  • Meglévő folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, elvárások szerinti dokumentálása

  • Üzleti igények megvalósításának, bevezetésének támogatása, tesztelések elvégzése, teszt kivitelezés tervezése, szervezése

  • A felhasználók oktatása, támogatása

  • Az üzleti és back office egységek munkájának folyamatos támogatása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

  • Több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása

  • Projektek szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász/Pénzügyi)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • MS Office ismeretek

  • Folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN) előnyt jelent

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben

  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat

  • eredményorientált, pozitív beállítottságú

  • jó a szervező és kommunikációs készsége

  • munkájával szemben mindig igényes

  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével

AMENNYIBEN ÚGY ÉRZI, HOGY A FENTI ELVÁRÁSOK ILLENEK ÖNRE, ÉS SZÍVESEN LENNE TAGJA EGY NEMZETKÖZI NAGYVÁLLALAT MAGYARORSZÁGI LELKES CSAPATÁNAK, ÚGY - JÖVEDELEMIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL – JELENTKEZZEN!

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet

Munkavégyés helye

  • IX. kerület