Java/javascript fejlesztő

Kód Informatikai és Szolgáltató Bt.

Érdekel az elektronikus fizetőeszközök mögötti tranzakciókezelés, az egyes piaci résztvevők közötti interfészelés?

Szeretnél tapasztalatot szerezni kártya és mobil alapú elektronikus fizetőeszközök backend-jének fejlesztésében?

Szeretnél részt venni egy zöldmezős webes pénzügyi/kontrolling szoftver kifejlesztésében, ahol az alapoktól részt vehetsz a termék létrehozásában?

Eleged van már a multik agyonszabályozott módszertanaiból, szeretnél egy kicsit szabadabban, kreatívabban dolgozni, baráti légkörben, egy kisebb létszámú csapatban?

Jelentkezz most, keresünk még 1-2 kódert aki beillik a képbe!

Főbb feladatok:

  • frontend fejlesztés (Angular.js, Angular 2+)

  • backend fejlesztés (node.js, sails.js, JAVA, Spring)

  • részvétel a megvalósítás teljes folyamatában, együttműködés a tervezőkkel, tesztelőkkel

Előny:

  • Angular.JS vagy Angular 2+ tapasztalat

  • Node.js tapasztalat

  • Spring alapos ismerete

  • SQL gyakorlati ismerete

  • felsőfokú informatikai végzettség

  • minimum 1,5 év releváns munkatapasztalat JAVA vagy javascript fejlesztőként

  • középfokú angol nyelvtudás (szakmai anyagok olvasása, esetenként angol dokumentumok, levelek megírása)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés

  • fiatalos csapat

  • home office opció

  • fejlődési lehetőség, változatos projektek

  • rendszeres képzések, heti céges angolórák

Jelentkezéskor magyar vagy angol nyelvű CV-t és a bruttó fizetési igény megjelölését várjuk!

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • XIV. kerület