Alkalmazástechnikai mérnök

Müpro Kft.

Nemzetközi építőipari gyártó cég magyarországi leányvállalatának csapata keres motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Árajánlatok, költségvetések készítése tervek alapján

  • Részletcsomópontok kidolgozása AutoCAD programban

  • Építési helyszínen történő szaktanácsadás

Ami Önre vár nálunk:

  • Hosszú távú munkalahetőség lendületes csapatban

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, kreativitás

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Elvárásaink Önnel szemben:

  • Szakirányú, főiskolai gépészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség

  • Építési kivitelezési folyamatok, tevékenységek ismerete

  • Tervező program felhasználó szintű ismerete: AutoCAD

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

  • Jó kommunikációs készség szóban és irásban

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • „B“ kategóriás jogosítvány

Jelentkezne?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan

Munkavégyés helye

  • IX. kerület