Munkavédelmi technikus

Jabil Circuit Magyarország Kft.

munkakörbe keresünk kollégát

Feladata:

  • A munkavédelmi szaktevékenységnek minősülő feladatok ellátásában részvétel,

  • Elkészíteni, naprakészen tartani és karabantartani a változásmenedzsment folyamatot,

  • Részt venni a baleset kivizsgálásokban és elkészíteni a munkabaleseti jegyzőkönyvet, továbbá riportálni az eseteket a belső  rendszeren keresztül,

  • A munkavédelemmel kapcsolatos jogszabályok nyomonkövetése, továbbá a folyamatok módosítása, ha a jogszabályváltozás hatással lehet a szervezetre,

  • Megérteni és alkalmazni a tűzvédelmi  és ergonómiai elveket az épület, berendezés, munkakörnyezet fejlesztése során a sérülések csökkentése és a kockázatmentes munkakörülmények kialakítása érdekében,

  • Részt venni - és támogatni - a munkabiztonsági külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken,

  • Támogatni az új berendezések használatba vételét, üzembe helyezését a projektek minden fázisában. Részt venni és támogatni a folyamatok indítását,

  • Támogatni az EHS fejlesztéseket és a programok karbantartását a maximális jogszabályi megfelelőség, balesetmegelőzés és kockázatcsökkentés érdekében,

  • Kockázatcsökkentő akciók meghatározása, s az ezekhez tartozó projectek önálló kivitelezése, végrehajtása.

Elvárások:

  • Munkavédelmi képesítés

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),

  • Minimum 1 év releváns munkavédelmi tapasztalat.

Előnyök:

  • IOHSAS 18001 belső auditori képesítés,

  • Tűzvédelmi előadói vagy főelőadói képesítés.

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés

  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Rugalmas munkaidő

  • Nyelvi és szakmai képzések

  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika

Munkavégyés helye

  • Tiszaújváros