PSZICHOPEDAGÓGUS MUNKATÁRS

Thalassa Ház

A Thalassa Ház Pszichoterápiás és Pszichiátriai Rehabilitációs Intézet

PSZICHOPEDAGÓGUS MUNKATÁRSAT

keres 40 órás munkaidőbe.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • közösségi megbeszélések önálló vezetése,

  • terápiás csoportok képzett szakemberrel történő együtt vezetése,

  • aktivitások közötti időben páciensek támogatása és velük való együttműködés,

  • a terápiás közösség csoportjain és tevékenységein való aktív részvétel,

  • teammegbeszéléseken való közreműködés,

  • adminisztratív és dokumentációs feladatok.

Bérezés: megegyezés szerint

Előnyt jelent a pszichoterápiás vagy közösségi területen szerzett tapasztalat, valamint a csoportozásban való gyakorlat.

Munkavégzés helye: 1223 Budapest, Jókai Mór u. 21-23.

A pályázatokat a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével, önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk.

Szakterületek

  • Egészségügy / Szociális ellátás

Munkavégyés helye

  • XXII. kerület