Folyamatfejlesztő

Ekol Logistics Kft.

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

munkakörbe

Feladat:

  • Vállalati Ticket Rendszer használata

  • Kommunikáció az anyavállalat fejlesztőivel angol nyelven írásban és szóban

  • Saját fejlesztésű ügyviteli rendszerek rendszerlogikai ismerete, fejlesztési javaslatok kidolgozása, folyamatban lévő fejlesztések koordinálása

  • Ügyviteli redszerek közötti kommunikációs csatornák felügyelete, probléma feltárás

  • Hardver felelősség és rendszergazdai feladatkör

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Logisztikai, Informatikai, Gazdaságinformatikai) esetleg végzős hallgató

  • Szakmai tapasztalat előny, de nem kritérium

  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban társalgási szinten

Amit kínálunk:

  • Laptop, telefon

  • Előre lépési lehetőség

  • Hosszú távú együttműködés

  • Szakmai fejlődési lehetőség / képzések

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,

  • Fiatalos, produktív légkör

Munkavégzés helye: Csepel

  • Amennyiben érdekli a lehetőség kérjük fényképes önéletrajzát küldje el részünkre.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás