Gépészmérnök-Gyártástechnológus

Boschung EJT Kft.

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.

Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.

A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség

  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: német

  • Gyártástechnológiában szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen

  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság

  • Eredményorientáltság

  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint magabiztos fellépés és kommunikáció

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Feladatok:

  • Konstrukciós feladatok elvégzése

  • Gyártási ciklusok előkészítése, felügyelete

  • Rajzok frissítése, átdolgozása

  • Darabjegyzék összeállítása

  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

Előny:

  • Több éves mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben

  • Fiatalos csapat

  • Megállapodás szerinti bérezés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldheti.

Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Dévaványa