Termelésvezető (Pest-megye)

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

A termékfejlesztés és innováció területén évtizedek óta sikeres gyártó vállalat Pest-megyei gyártó bázisához keressük

Termelésvezető

munkatársunkat.

Főbb feladatok:

  • 30 fős TERMELÉSI TERÜLET komplex VEZETÉSE;

  • A termelés folyamatos tervezése, irányítása és felügyelete a MUNKABIZTONSÁG, TERMÉKMINŐSÉG, TERMELÉKENYSÉG, és folyamatok figyelembevételével;

  • KARBANTARTÁSI folyamatok (TPM) kialakítása, szervezése és felügyelete,

  • Termelési területeken dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése, munkatársak folyamatos fejlesztése, értékelése;

  • Munkatársak kiválasztása, betanítása és motiválása;

  • Az emberi és gépi HATÉKONYSÁG folyamatos elemzése, javaslatok készítése, hatékonyságot javító intézkedések kidolgozása és bevezetése;

  • A MINŐSÉGI ELVÁRÁSOKNAK megfelelő termelés szavatolása, minőségi problémák kezelése, minőségjavító és költségcsökkentő projektek szervezése;

  • Erőforrások tervezése, megvalósításukban való közreműködés;

  • A vállalati előírások, szabványok, módszerek betartásának ellenőrzése a termelésben;

  • Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok betartásának biztosítása a termelésben,

  • Termeléshez szükséges alapanyagok biztosítása, beszállítói szerződések kezelése

Ideális jelölt:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész, vegyipari, anyagmérnöki, stb.),

  • 4-5 éves, termelésben szerzett vezetői tapasztalata van,

  • Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség,

  • Magas minőségtudattal bír,

  • Kiváló számítástechnikai ismeretek,

  • LEAN szemlélet,

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

  • Folyamatosan bővülő, megújuló és innovatív feladatok

  • Vezetői juttatások (havi fizetés + bónusz + cafetéria + vállalati autó)

Munkavégzés helye: Pest-megye

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés