Üzletkötő

Donauchem Kft

Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi telephelye

Üzletkötőt

keres Kelet-Magyarország területére, élelmiszeriparba tartozó vevők
látogatására

Feladatok:

  • Élelmiszeripari termék ekés specialitások kereskedelme

  • Rendszeres vevőlátogatás

  • Meglévő ügyfelek kezelése, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadása, piacfejlesztés

  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari mérnök végzettség

  • Min. 2-3 éves szakirányú gyakorlat

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

  • Erős kereskedelmi véna

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Célorientált, önmotivált, dinamikus személyiség

  • Lehetőleg Hajdú-Bihar megyei lakcím

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelmezési csomag (alapbér+jutalék)

  • Hosszútávú, biztos munkahely

  • Személygépkocsi

  • Notebook

  • Telefon

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem