Üzletkötő

ECOMISSIO Kft.

Az

magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó kollégákat keres a következő munkakörbe:

Üzletkötő

Feladatok:

  • környezetvédelmi szolgáltatásaink (hulladékkezelés és -égetés, hulladékszállítás, begyűjtés, stb.) országos szintű értékesítése

  • egyéb üzletkötői feladatok ellátása (meglévő partnereinkkel való kapcsolattartás, tanácsadás)

  • műszaki és hulladékadminisztrációs támogatás nyújtása

  • eladáshoz kapcsolódó ügyviteli teendők ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség

  • hulladékgazdálkodásban szerzett értékesítői tapasztalat

  • felhasználói szintű PC-s ismeretek

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • környezetmérnöki végzettség

  • tiszaújvárosi, vagy ahhoz közeli lakóhely

  • felső-, vagy középfokú vegyész(mérnöki) képzettség, ill. gyakorlat

Jelentkezni 2018. március 30-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lent megadott e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet, a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatában feltüntetni szíveskedjen a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és bérigényét!

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem

Munkavégyés helye

  • Tiszaújváros