Felsővezetői asszisztens - Budapest

MÁV Nosztalgia Kft.

MÁV Nosztalgia Kft. pályázatot hirdet

felsővezetői asszisztens

munkakörre

Munkavégzés helye:  Budapest, Tatai utca 93/A

Munkaidő: teljes munkaidő

Vállalat: A több mint 25 éve alakult MÁV Nosztalgia Kft. fő tevékenysége vasúti nosztalgia- és élményutazások szervezése belföldön és külföldön.  A mintegy 100 járműből álló flottával ezen felül logisztikai tevékenységet is folytat, vasúti járműveket biztosít vasútépítéshez, filmforgatáshoz, különleges áruszállításhoz.

Főbb feladatok:

  • az ügyvezető igazgató napi munkájának támogatása, elektronikus levelezés, telefonhívások kezelése,

  • kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel,

  • prezentációk összeállítása,

  • szerződések, teljesítésigazolások elkészítése,

  • jelentések, kimutatások készítése,

  • adminisztratív feladatok: megbeszélések jegyzőkönyve, kimenő anyagok formázása, angol nyelvű levelezés,

  • értekezletek és tárgyalások szervezése, catering,

  • dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése,

  • a felettes által meghatározott egyéb eseti jellegű feladatok.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség,

  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban,

  • MS Office programok professzionális szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook),

  • büntetlen előélet.

Egyéb követelmények:

  • diplomáciai érzék, ápolt megjelenés, fejlett esztétikai érzék,

  • kiemelkedő szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,

  • dinamikus, nyitott személyiség, precizitás,

  • lényeglátó és lényegkiemelő képesség,

  • terhelhető, eredményorientált, rugalmas, kreatív és vidám személyiség,

  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Jelentkezés módja: fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése bérigény megjelöléssel. A pályázat értékeléséhez mindkét dokumentumot, ill. a bérigényt szükséges megküldeni.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció