Informatikai tiszt, szerződéses jogviszonyba

Magyar Honvédség

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • nyilvántartások kezelése, fejlesztése

  • webes alkalmazások fejlesztése

  • statisztikai adatszolgáltatás

  • informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • programozói ismeretek

  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés

  • magyar állampolgárság

  • magyarországi lakhely

  • büntetlen előélet

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • adatbázis kezelési ismeretek (MYSQL, MS ACCESS, MS SQL, ORACLE)

  • programozói ismeretek (PHP, JAVASCRIPT, VISUAL BASIC, PL/SQL)

Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás

  • önállóság

  • határozottság

  • elhivatottság

  • szakmai fegyelem

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében

  • felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem

  • béren kívüli juttatási rendszer

  • kedvezményes étkezési lehetőség

  • széleskörű szociális juttatás

  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban

  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

  • egészséges életmód támogatása

  • szakmai fejlődés lehetősége

  • célorientált önálló munkavégzés lehetősége

  • támogató csapatmunka

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével 2018. március 30-ig

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika