Automatizálási mérnök

Jabil Circuit Magyarország Kft.

Tiszaújváros - Hungary

Feladatok:

  • Potenciális automatizálási célterületek felkutatása

  • Automatizálási megoldások teljes körű kidolgozása a saját szakterületen belül, valamint a társosztályok támogatása

  • Megfelelő beszállítói ajánlatok beszerzése az igények, elvárások, specifikációk alapján; Jóváhagyatások, rendelések lebonyolítása

  • Gyártógépek villamos és pneumatikus vezérléseinek teljes körű megtervezése és megvalósítása

  • PLC-k, HMI-k, villamos hajtások, ipari kamerarendszerek, szabályzók, vezérlők paraméterezése, programozása

  • Gépdokumentációk elkészítése

  • Gépkarbantartó és üzemeltető személyzet oktatása

  • A berendezések üzemeltetése során felmerülő hibaelhárítások támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Villamos- vagy Mechatronikai mérnök végzettség

  • Legalább 1 éves gyakorlati tapasztalat PLC vagy ipari robotok programozásában

  • Jártasság elektromos vezérlőrendszerek tervezésében, kivitelezésében

  • Jártasság pneumatikus/hidraulikus rendszerek tervezésében, kivitelezésében

  • Angol és magyar nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirányú végzettség

  • TwinCAT 2 és 3 fejlesztőszoftverek ismerete

  • MS Visual Studio fejlesztőszoftver és C# vagy egyéb programnyelvek ismerete

  • EPLAN villamos tervezőszoftver használata során szerzett gyakorlati tapasztalat

  • Ipari robotok programozásában, alkalmazásában szerzett gyakorlat

  • Ipari kommunikációs megoldások ismerete alkalmazási szinten (EtherCAT, Profinet, Modbus TCP/IP)

  • Gépbiztonsági irányelvek, szabványok ismerete

  • Középszintnél magasabb angol nyelvtudás

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés

  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Rugalmas munkaidő

  • Nyelvi és szakmai képzések

  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

Munkvégzés helye: Tiszaújváros

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Tiszaújváros