Forrasztástechnológiai mérnök

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet

pozícióba.

Feladatok

  • Forrasztástechnológiai mérnöki feladatok ellátása a hullám-, szelektív-, indukciós- és kézi-forrasztás területeken

  • Forrasztási folyamatok/paraméterek felügyelete, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése és javítása

  • Forrasztási folyamatok meghatározása, optimális folyamatok tervezése, technológiai folyamatok ismerete

  • A forrasztási folyamatból eredő problémák megoldása, a napi problémák megoldásában való aktív részvétel

  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában (FPY, TML, Állásidő), gyártási hibaarány figyelése, elemzése, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a quality részleggel közösen

  • A forrasztási folyamatok képességének, és termék-minőség folyamatos ellenőrzése, kiértékelése, javítása, fejlesztése

  • A termelés területén jelentkező gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése ill. bevezettetése a támogató társszervekkel

  • A termelési folyamat kritikus karakterisztikáinak meghatározása, együttműködve a termék NPI mérnökével a folyamatképesség javítására

  • ECO bevezetés támogatása, változási kérelmek ellenőrzése, elbírálása

  • Forrasztási folyamatokhoz tartozó eszközök fejlesztése

  • Forrasztási dokumentációk létrehozása, karbantartása

  • Együttműködés a karbantartási csoporttal megelöző karbantartások tervezése és felügyelete a forrasztógépekkel kapcsolatban. Segítségnyújtás a forrasztógépek javításakor

  • Új projektek / termékek támogatása, termelésindításban való aktív részvétel, kapcsolattartás az NPI csoporttal

  • Belső-, Vevői-, Rendszer-auditokon való aktív részvétel

  • Kommunikációs feladatok ellátása (megbeszélések, eszkaláció, konzultációk, konferenciák)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz

  • Professzionális, modern munkakörnyezet

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Tab