Folyamatmérnök

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet

pozícióba.

Feladatok

  • Új termék bevezetésének támogatása

  • A gyártósorok kialakításában való részvétel, eszközök, gépek specifikálás

  • A gyártási folyamatok ellenőrzése, fejlesztése a napi gyártás folyamán

  • A legoptimálisabb gyártási folyamat megtervezése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség megtakarítási követelményeket

  • A gyártás során felmerülő hibalehetőségek elemzése, javaslattétel a hiba kiküszöbölésére

  • Részvétel a próbagyártásokban

  • Layout tervek kidolgozása

  • Gyárthatósági tanulmányok elkészítése

  • Selejt csökkentés, folyamatoptimalizálás

  • Munka-, kezelési-, és karbantartási utasítások készítése

  • Oktatások lebonyolítása

Elvárások

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség

  • Elektronikai iparban szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • AutoCAD vagy SolidWorks tervező program felhasználói szintű ismerete

  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Műanyag hegesztési ismeretek előny

  • Szereldei területen szerzett tapasztalat

  • Jó kommunikációs készség

  • Rugalmasság

  • Vevő központúság

Amit megbízónk kínál

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz

  • Professzionális, modern munkakörnyezet

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Sárvár