Gyártástechnológiai mérnök

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet

pozícióba.

Feladatok

  • Folyamatból eredő problémák megoldása, és a folyamatok fejlesztése

  • Gyártási technológiák, gépek, berendezések ismerete

  • Gépek, berendezések felügyelete, hibaelhárítás

  • Fokozott jelenlét a folyó termelésben, napi problémák megoldásában való aktív részvétel

  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában (FPY, Selejt, Állásidő)

  • ECO bevezetés támogatása és ECO bevezetésének kezdeményezése

  • Elsődleges és helyettesítő/másodlagos szerepek megvalósítása a napi gyakorlatban

  • Folyamatok kontroll-eszközeinek kifejlesztése, működtetése, felügyelete

  • Munkautasítások, egyéb dokumentumok (pl. specifikációk, eljárások) írása és karbantartása

  • Kollegák alkalmi helyettesítése

  • Új projektek támogatása, termelésindításban való aktív részvétel Automotive APQP/PPAP folyamatok / feladatok elvegzesevel es dokumentalasaval is.

  • Kommunikációs feladatok ellátása megbeszélések, konferenciahívások, eszkalálás

Elvárások

  • Gépész- vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Legalább 4-5 év gyártási környezetben szerzett, releváns munkatapasztalat

  • Határozott fellépés

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés

  • Fejlődési lehetőség

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Zalaegerszeg