Információ biztonsági üzemeltető

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Belső ellenőrzési területe

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Biztonsági elemző és felügyeleti rendszerek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása

  • Biztonsági elemzői feladatok ellátása

  • Biztonsági elemző és felügyeleti rendszereket támogató technológiák megismerése, beüzemelése, használata

  • Részvétel nemzetközi projektekben

Elvárások:

  • IT biztonsági technológiák ismerete előny (tűzfal, IPS, IDS, WAF, Syslog szerver, Proxy)

  • IT biztonsági minősítések ismerete előny (F5, Checkpoint, ISO27000 , Balabit, RSA, HP, IBM)

  • Informatikai, mérnöki diploma

  • IT biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szintű)

  • Önálló, kezdeményező, kihívásokat kereső személyiség

  • Alapos, precíz munkavégzés

  • Riportok, beszámolók készítése

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2018. május 15-ig várjuk oldalunkon!

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet