EHS & Quality Specialist

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Prémium termékeket gyártó és forgalmazó nemzetközi FMCG cég magyarországi leányvállalatához keresünk tapasztalt munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok

  • EHS-Q feladatok ellátása (ISO 9001, HACCP)

  • Munkavédelmi, balesetvédelmi és tűzvédelmi feladatok koordinálása

  • A hatósági előírásoknak megfelelő ingatlan üzemeltetés koordinálása

  • Az EHS-Q tevékenységhez kapcsolódó alvállalkozókkal és hatóságokkal történő kapcsolattartás

  • A vállalat telephelyeire vonatkozó közmű- és energiaszerződések előkészítése, felügyelete

  • A vállalat vagyon-, személy- és felelősségbiztosításával kapcsolatos szerződések előkészítése, felügyelete, ügyintézése

  • A vállalat főtevékenységével összefüggő jogszabályi változások nyomon követése, ebből adódó előterjesztések elkészítése

  • Jelentési kötelezettség az ügyvezető igazgató felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma)

  • EHS-Q területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

  • Analitikus gondolkodásmód

  • Önálló munkavégzésre való képesség

  • Hatékony problémamegoldó képesség

  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem

  • Éves bónusz

  • Mobiltelefon

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika