TERMELÉSVEZETŐ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Fejér megyében lévő, dinamikusan fejlődő gyárába a következő vezetői feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • Zökkenőmentes gyártási folyamat biztosítása egy 450-500 fős gyáregységben

  • A gyártandó termék mennyiségének és minőségének biztosítása

  • Gyártási folyamatok optimalizálása

  • Jogi szabályozások betartása

  • Vevőkkel való kapcsolattartás

  • A gyártott termékek kiszállításának biztosítása a vevő számára

  • Más területeken folyó munka monitorozása a felelős vezetőkkel összhangban, például anyagáramlás, minőségbiztosítás területén

  • Felelős a minőségügyi szabványok betartásáért a minőségbiztosítási osztály támogatásával

  • Folyamatmutatók felkövetése és azok fejlesztése

  • Fejlesztési intézkedések tervezése az egyes munkavállalók számára, a teljesítmény javítsa és a személyes célok elérése érdekében

  • Az egészségvédelmi és biztonsági előírások betartásának biztosítása

  • Nyílt és közvetlen kapcsolatok fenntartása saját alkalmazottaival, s ezáltal egy motiváló környezet létrehozása

  • A termelésben dolgozók vezetése és figyelemmel kísérése a Just in Time termelés biztosítása érdekében

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség

  • Min. 2 éves vezető tapasztalat gyártási környezetben

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Jó problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem + juttatások + céges autó

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el angol nyelvű önéletrajzát!

Üdvözlettel:

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór