Menedzserasszisztens II. (Budapest)

Magyar Államvasutak Zrt.

MÁV-csoport

MÁV Zrt.

Menedzserasszisztens II

Helység

Budapest

Terület

Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Munkaidő

Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • támogatja a vállalati döntéshozatali rendszer belső koordinációját (előterjesztések véleményezését kezeli és rendszerezi), részt vesz a szakmai munkafolyamatokban elemzések, kimutatások készítésével

  • a szervezeti irányelvek, valamint a vezető iránymutatása mentén kapcsolatot tart a külső szervezetekkel, önállóan lát el részfeladatokat (pl. válaszlevelek megírása)

  • figyelemmel kíséri a megállapodásokat, szerződéseket, nyomon követi azok előrehaladását

  • kezeli, rendszerezi és nyilvántartja a szervezeti egység kimenő és érkező leveleit, valamint a MÁV Értesítőket, Közlönyöket és egyéb folyóiratokat, különös tekintettel a szakterületet érintő dokumentumokra

  • őrzi a bizalmas iratokat, előkészíti, koordinálja, illetve végrehajtja a selejtezéseket

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség – diploma (Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség)

  • idegen nyelvismeret

  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

  • DMS felhasználói ismeretek

  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • vasúti területen szerzett tapasztalat

2018.01.31.

Bővebb felvilágosítást ad

Tóthné Polónyi Zsuzsanna 1/511-1365 / 01/13-65

Várjuk jelentkezését!

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció