Technológiai rendszermérnök (Budapest)

Magyar Államvasutak Zrt.

MÁV-csoport

MÁV Zrt.

Technológiai rendszermérnök

Helység

Budapest

Terület

Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Munkaidő

Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • szakterületéhez tartozó berendezések üzemeltetésének főnökségi szintű összefogása az üzembe helyezés előkészítésétől kezdődően, működtetés, karbantartás felügyelete

  • döntéselőkészítési tevékenység végzése

  • műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése

  • különböző projektekben szakértői szinten képviseli a főnökséget

  • közreműödik a terepi mérések végrehajtásában, a térinformatikai rendszerben rögzített adatokat területi szinten naprakészen tartja

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, mérnök informatikus, biztonságtechnikai mérnök)

  • felsőokú szakirányú mérnöki vizsga

  • tanfolyamot biztosít19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített (TEB, Pálya) forgalmi vizsga, melynek megszerzéséhez a munkáltató

  • 3 év szakmai tapasztalat

  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem

  • hosszú távú biztos munkahely

  • alszámláraválasztható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás

  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is

  • bruttó munkabér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás

  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.04.20.

Bővebb felvilágosítást ad

Kemenczeiné Lőrincz Brigitta 1/511-4492 / 01/44-92

Várjuk jelentkezését!

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika