Pénzügyi asszisztens

ZPharma

A Szinapszis Kft-t és a Webbeteg portált is tulajdonló, az egészségügyi kommunikációs szektorban meghatározó Quercus Consulting Group

pénzügyi asszisztens pozícióba

munkatársat keres.

Feladatkör:

  • bejövő számlák kezelése, iktatás, utalás, bankforgalom kezelése,

  • kimenő számlák kezelése, vevői számlák kiállítása,

  • elszámolások, egyéb pénzügyi kimutatások készítése,

  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása,

  • kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel,

  • könyvelői kapcsolattartás.

Elvárások:

  • pénzügyi, gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel magas szintű ismerete),

  • magas szintű angol nyelvű kommunikációs ismeretek,

  • rugalmasság, kitartás, csapatmunkára való nyitottság,

  • megbízhatóság, precizitás, pontosság,

  • gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség,

  • terhelhetőség.

Előny:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat,

  • SAP Business One vállalatirányítási rendszer ismerete,

  • magas szintű informatikai jártasság.

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő munka,

  • kiváló munkakörülmények,

  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség,

  • fiatalos csapat,

  • versenyképes kompenzációs csomag.

Munkavégzés helye: Debrecen

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot, illetve magyar és angol nyelvű motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció

Munkavégyés helye

  • Debrecen