Villamosmérnök (Budapest)

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

MÁV-csoport

MÁV-START Zrt.

Helység

Budapest

Terület

Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Munkaidő

Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • működteti és ellenőrzi a vasúti járművek javítási és szerelési technológiai folyamatait

  • meghatározza az egyedi technológiai, műszaki problémák megoldási módját, biztosítja a megoldás feltételeit, diagnosztikai vizsgálatokat végez és feltárja a hibákat

  • ellenőrzi az integrált irányítási rendszerek minőséggel kapcsolatos előírásainak betartását

  • javaslatot tesz új technológiai utasítás elkészítésére vagy a meglévő technológiai utasítás módosítására

  • közreműködik az új eljárások kidolgozásában

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt villamosmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség

  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszútávú munkalehetőség

  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása

  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés

  • megbízható jövedelem, bruttó 300.000 Ft/hó kezdő alapbér

  • béren kívüli juttatás(Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft + Szép Kártya nettó 92.900 Ft

  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

2018.02.09.

Bővebb felvilágosítást ad

Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19

06 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság