Jogtanácsos

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Jogi Igazgatósága

JOGTANÁCSOS

munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • tanácsadás, állásfoglalás biztosítási jogi ügyekben,

  • részvétel a cégcsoport leányvállalatainak jogi felügyeletében, a tulajdonossal való angol nyelvű kapcsolattartásban, szabályozási feladatok,

  • belső szabályozási feladatok,

  • jogszabályfigyelés,

  • peres képviselet,

  • megfelelőségi terület munkájában való részvétel,

  • termékfejlesztésben való részvétel.

Elvárások:

  • jogi végzettség, szakvizsga,

  • legalább 5 éves biztosítási vagy banki jogi területen szerzett tapasztalat,

  • gyakorlat a társasági jog, a szerződések joga területén,

  • tapasztalat társaságok jogi munkájának felügyeletében,

  • tapasztalat termékfejlesztésben,

  • kiváló MS Office ismeretek,

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,

  • biztosítási jogi szakvizsga,

  • megfelelőségi területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,

  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,

  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

  • sikerorientáltság jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi és lelkes csapatának, úgy 2018. május 15-ig várjuk jelentkezését Karrierportálunkon!

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet