Területi képviselő

Goldkern Kft.

A Goldkern Kft. 1994-es megalakulása óta foglalkozik gabonafélék, olajos magvak és speciális magok kereskedelmével.

Kereskedelmi csapatuk bővítéshez keresünk

munkatársat Baranya és Somogy megye területére

Munkaköri leírás

  • terményfelvásárlás

  • meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás

  • új üzletfelek felkutatása

  • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, piaci folyamatok követése

Elvárások:

  • mezőgazdasághoz kapcsolódó felsőfokú végzettség

  • hasonló munkakörben végzett tapasztalat előny, de nem elvárás

  • önállóság, szervezési, kommunikációs és tárgyalási készség

További követelmények:

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, több mint 20 éve működő 8 mrd Ft feletti árbevételt elérő cégcsoportban

  • eredményorientált, versenyképes jövedelem

  • önálló munkavégzés

  • szakértő, profi csapat

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel kérjük megküldeni.

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem