F&B OPERATÍV VEZETŐ, CSÚCSGASZTRONÓMIA

Fatgoose Hospitality

Nagy múltú, piacvezető, csúcsgasztronómiával foglalkozó vállalat keres

Operativ F&B felsővezetőt.

A sikeres pályázó a cég tulajdonosi körével közvetlenül együttműködve felel a napi üzletmenetért, a cég piaci pozíciójának és stabil gazdasági eredményeinek megtartásáért. A munkatárs 100 főt irányít és kimagasló eredményt képes felmutatni a HR, kontrolling és az alapanyaggazdálkodás területein is.

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉG:

  • A napi üzletmenet mindenre kiterjedő irányítása vezetők és helyettesek segítségével.

  • A cég életét befolyásoló váratlan helyzetek, lehetőségek és problémák azonnali kezelése.

  • Szigorúan kézben tartott anyaggazdálkodás és kontrolling.

  • Eredménykimutatások, bértáblák folyamatos vezetése a döntések előkészítéséhez.

  • A vállalat stratégiai fejlesztéseinek, projectjeinek napi szintű kézben tartása.

  • A HR terület proaktiv kézben tartása, problémák megoldása és hosszútávú építkezés.

  • A csapat munkabeosztásának, felelősségi köreinek kialakítása.

  • A folyamatos szakmai trainingek irányítása.

  • A piacvezető pozícióhoz méltó és szükséges pozitív, inspirativ légkör és fegyelem fenntartása.

ELVÁRÁS

  • Felsőfokú közgazdász végzettség.

  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat F&B területeken.

  • Nagy gyakorlat az alapanyaggazdálkodásban, standok ellenőrzésében.

  • Vendéglátó gazdálkodó és kontrolling szoftverek aktív használata és ismerete.

  • Microsoft excel táblák készség szintű építése és kezelése.

  • Nagy tapasztalat és határozott koncepció az iparági loss prevention területein.

  • A vonatkozó F&B egészségügyi szabványok, jogszabályok rutinos ismerete.

ELŐNY

  • Karizmatikus, határozott vezetői fellépés.

  • Kiemelkedő munkaszervezési és delegálási képesség.

  • Precízitás, maximalizmus.

  • Extrém rugalmasság a munkaidőben.

  • Külföldi iparági tapasztalat.

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • 5 vagy több év tapasztalat HR managementben.

AMIT NYÚJTUNK

  • Nagy presztízsű, megbízható vállalat, biztonságos háttér

  • Kiemelkedő fizetés, éves bónuszokkal.

  • Inspiráló munkakörnyezet.

  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Szakterületek

  • Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás