Belső műszaki ügyintéző

ArcelorMittal Distribution Hungary Kft.

ARCELORMITTAL Distribution Hungary Kft.

Főbb feladatok, munkák:

  • árajánlatok készítése,

  • fuvarszervezés,

  • megrendelések adminisztrációja, követése, gyártástámogatás,

  • esetleges reklamációk adminisztrációja,

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,

  • irodai adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • főiskolai műszaki végzettség, építőipari végzettség előny,

  • vevőorientált beállítottság,

  • építőiparban szerzett legalább egy éves tapasztalat,

  • angol középfokú nyelvtudás, szlovák nyelv ismerete előny,

  • számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • korszerű körülmények

  • főállású munkaviszony

  • versenyképes jövedelem és juttatások

Munkavégzés helye: 1211, Budapest Weiss Manfréd út 5-7.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Jelentkezés az állásra: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy életrajzát tartalmazó pályázatát küldje meg.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció

Munkavégyés helye

  • XXI. kerület