Karbantartó mérnök

Visonta Projekt Kft.

A 100 százalékban magyar tulajdonú Visonta Projekt Kft. Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Gépek, berendezések beüzemelésnek koordinációja

  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelezőkkel, partnerekkel, beszállítókkal

  • Karbantartási programok összeállítása

  • Karbantartási munkák koordinálása és lebonyolítása

  • Tartalékalkatrészek listájának meghatározása és igénylések összeállítása, nyilvántartások vezetése

  • Beszerzés műszaki támogatása, műszaki tartalmak meghatározása, beérkező ajánlatok műszaki tartalmának kiértékelése

  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációs feladatok ellátása, valamint kimutatások elkészítése

Követelmények:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség

  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

  • Angol társalgási szintű nyelvtudás

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

  • AutoCAD felhasználói szintű kezelése

  • Forgógép- valamint csapágy diagnosztikai ismeretek előnyt jelentenek

  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

  • Eredmény orientált, lendületes személyiség

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség

  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)

  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Visonta