Tervező asszisztens

Pentolt Tűzvédelmi és Biztonságtechnikai Kft.

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek tervezéséhez

TERVEZŐ ASSZISZTENST

keresünk teljes munkaidőben, határozatlan időre.

Cégünk, a Pentolt Kft. az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán.

Cégünk növekvő tervezési feladatainak ellátására, erősíteni szeretnénk tervező csapatunkat.

Feladatok:

  • Elnyert projekt és meglévő rendszer átalakítására kiviteli tervek elkészítése a vezető tervező iránymutatásai alapján

  • Tervek elkészítése CAD tervezőszoftverrel

  • Megvalósulási tervek megrajzolása

  • Dokumentációk összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Tervezőszoftver alkalmazásban szerzett tapasztalat

  • Pontos, alapos munkavégzés

  • Műszaki dokumentáció értelmezési készség

  • Megfontolt, türelmes, nyitott személyiség

Előny:

  • Villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök végzettség

  • Tűz- és vagyonvédelmi rendszer tervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör

  • Folyamatos műszaki kihívások

  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

  • Fix havi jövedelem és túlórapótlék

  • Cafeteria és céges mobiltelefon

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • III. kerület