Szervizmérnök

Carl Zeiss Vision Hungary Kft.

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Hogy erősítsünk támogató csapatunkat a Vision Care Business Group területén, mátészalkai telephelyünkre keresünk kollégákat, az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • gyártóberendezések elektromos / vezérléstechnikai rendszereinek karbantartása a ZEISS gyártó vállalatainál

  • önálló hibakeresés és elhárítás diagnosztikai rendszerek, mérőeszközök alkalmazásával, szerelési részegységek és pótalkatrészek cseréjével

  • terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek elvégzése, adott esetben javítással egybekötve.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök / mechatronikai mérnök)

  • jó kommunikációs képességek magyar és angol nyelven

  • számítógépes ismeretek

  • rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség

  • nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság

  • utazási hajlandóság, érvényes útlevél, „B” kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat

  • Élő, nemzetközi munkatársi kapcsolatok

A jelentkezéshez szükséges:

  • iskolai végzettségről kiállított okiratok fénymásolata

  • szakmai pályafutást tartalmazó önéletrajz

  • motivációs levél.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online a Jelentkezés gombra kattintva.

Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Mátészalka