GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Partnercégünk 25 éve sikeresen működő vállalkozás, mely a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztéséve, gyártása, valamint forgalmazása terén tölt be piacvezető szerepet.

Fejlesztéseikkel olyan széleskörű megoldásokat kínálnak, ami lehetővé teszi a biztonságtechnikai rendszereik elterjedését a legkülönbözőbb szegmensekben.

A vállalat termelési csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat:

Gyártástámogató mérnök

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Gyártás támogatása termelési folyamatok során felmerülő problémák megoldásában, új folyamatok eszközök fejlesztésében való aktív részvétel

  • Termelési folyamatok optimalizálása

  • Műszaki dokumentációk, gyártási tervek készítése

  • Meghibásodott eszközök, reklamációk kivizsgálása, megoldási javaslat tétele

  • Termékbevezetésben való részvétel

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépész vagy villamosmérnöki területen

  • Termelési környezetben szerzett tapasztalat

  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

  • Dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Lean módszertan ismerete

Ajánlatunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka

  • Széles körű Cafeteria juttatások

  • Versenyképes jövedelem

Ha szeretne pályázni, legyen szíves, küldje el részemre magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár