MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Megbízónk több mint 800 fős Fejér megyei autóipari beszállító gyáregységébe a megnövekedett feladatok miatt keresünk az alábbi pozícióba alkalmas jelölteket:

MINŐSÉGÜGYI  MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • A termelő részleg minőségügyi támogatása

  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete

  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata

  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete

  • Műszaki változtatások nyomon követése

  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése

  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Min. 1-2 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat

  • Középszintű angol vagy német nyelvtudás

  • Kommunikációs és szervező készség

  • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Előrelépési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem+juttatások+ bejárási vagy albérleti támogatás

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és az idegen nyelvű fényképes önéletrajzait.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés