Diszpécser

Visonta Projekt Kft.

A 100 százalékban magyar tulajdonú Visonta Projekt Kft. Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Diszpécser

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Termelő üzemek folyamatos anyag-és energiaellátásának biztosítása

  • Műszakvezetők munkájának koordinálása

  • Felmerülő üzemzavarok elhárításának irányítása

  • Termelés folyamatos felügyelete és támogatása

  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal

  • Folyamatoptimalizálás, fejlesztés, költségminimalizálás, erőforrások elemzése, javító intézkedések kidolgozása

  • A vezetői döntések támogatása terv- tény kapacitások elemzésével

  • Átfogó üzemi folyamatirányítás, előirányzott termelési mutatók betartatása a műszakos kezelő kollégákkal

  • A termelési paraméterek folyamatos ellenőrzése 12 órás műszakrendben

  • A minőségbiztosítási rendszerek által támasztott követelmények betartásának ellenőrzése a termelésben

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (élelmiszer-, vegyipari vagy gépész)

  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Angol társalgási szintű nyelvtudás

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség, csapatszellem

  • Felelősen gazdálkodó szemléletmód

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség

  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú,Magyarországon egyedülálló technológiával

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)

  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Visonta