HR manager

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Komáromi nemzetközi gyártó cég számára keresünk munkatársat

HR manager

pozícióba.

Feladatok

  • A menedzsment által meghatározott létszám biztosítása a különböző területek részére, munkaerő kiválasztás, kapcsolattartás a külsős munkaerő közvetítő cégekkel, alvállalkozókkal

  • Dolgozói nyilvántartás-, be-és kilépések dokumentálása (szerződések, orvosi vizsgálat, munka-, és tűzvédelmi oktatás, üzemi szabályzat, munkaruha, szükséges jogosítványok)

  • Bérszámfejtések elkészítése, bérszámfejtő munkájának irányítása

  • Riportok elkészítése, HR adminisztráció elvégzése (bónusz kalkulációk, jutalmak, utazási költségtérítések, szabadságok tervezése, engedélyeztetése, nyilvántartása)

  • Aktív részvétel az éves tervezési feladatokban

  • Dolgozókkal kapcsolatos események szervezése, előkészítése (üzemi gyűlés, dolgozói napok, karácsonyi vacsora, stb.)

  • Tréningek, oktatások szervezése és lebonyolítása

  • Közreműködés a vevői auditokon

  • A személyügyi kérdésekkel kapcsolatos, hatóságok felé történő riportolás

Elvárások

  • Min. 3 év hasonló területen, gyártó környezetben megszerzett HR tapasztalat

  • Szakirányú végzettség

  • Csapatmunka képessébérszámfejtésge, pontosság, rugalmasság

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Szakterületek

  • Humán erőforrás

Munkavégyés helye

  • Komárom