Minőségbiztosító (gyógyszerfelszabadító)

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephely

Minőségbiztosító Igazgatóság

Termelésfelügyeleti Főosztály Termék-felszabadító Csoportja

munkatársat keres

Feladatok:

  • Gyógyszerkészítmények felszabadítása hazai és külföldi piacokra;

  • Minőségbiztosítási (GMP) és gyógyszertörzskönyvi követelmények teljesülésének nyomon követése, ellenőrzése;

  • Gyártási/csomagolási dokumentációk ellenőrzése;

  • A validálási jegyzőkönyvek ellenőrzése a validálási folyamatba bevont gyártási tételek felszabadítása során;

  • Az engedélyezett változtatások végrehajtásának nyomon követése a gyártási tételek felszabadítása során;

  • Eltérések esetén kivizsgálások kezdeményezése;

  • A felszabadításhoz szükséges minőségügyi dokumentumok elkészítése;

  • Auditok, hatósági inspekciók előkészítése;

  • Kapcsolattartás társterületekkel;

  • Kapcsolattartás TEVA partner vállalataival, piacok képviselőivel (angol nyelven);

  • Szakmai oktatások tartása.

Elvárásaink:

  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök végzettség;

  • Tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;

  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;

  • Pontos, precíz munkavégzés;

  • Jó kommunikációs és dokumentációs készség;

  • Jó problémamegoldó készség, hatékony időgazdálkodás;

  • Terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;

  • Dinamikus csapatszellem.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk!

Szakterületek

  • Egészségügy / Szociális ellátás

Munkavégyés helye

  • Debrecen