Üzemvezető

ECOMISSIO Kft.

Az ECOMISSIO Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban illetve Tiszavasváriban vagy környékén lakó kollégákat keres a következő munkakörökbe:

Üzemvezető

Tiszaújvárosi / Tiszavasvári hulladékégetőben történő munkavégzéssel

Feladatok:

  • az égető folyamatos működésének biztosítása az elérhető legmagasabb termelési szinten az érvényes előírások (környezetvédelmi, műszaki, munkavédelmi stb.) betartása mellett,

  • az üzemi rend és tisztaság betartása, betartatása,

  • az üzemeltető és karbantartó személyzet koordinálása, felügyelete, képzése,

  • az üzemhez tartózó gépek és berendezések (munka-, és tűzvédelem, műszaki biztonság, stb.) megfelelő használatának felügyelete,

  • az üzem energia-, anyag- és segédanyag felhasználásának folyamatos nyomon követése, koordinálása,

  • a karbantartási munkák koordinálása,

  • karbantartási segédanyagok és a tartalék alkatrészek készletének és beszerzési igények koordinálása,

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú műszaki (gépészmérnök, vegyészmérnök) végzettség,

  • üzemvezetésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,

  • precíz, pontos munkavégzés,

  • számítógépes ismeretek,

Előnyt jelent:

  • szakmai (hulladékgazdálkodás, égetés) területen szerzett gyakorlat

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a Jelentkezés gombra kattintva, illetve a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet a pozíció (település) megjelölésével.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Tiszaújváros
  • Tiszavasvári