VoIP rendszermérnök (B88vrm)

RecruIT Kft.

VoIP rendszermérnök

Magyar tulajdonban lévő, telekommunikációs szektorban tevékenykedő partnercégünk csapatába keresünk VoIP rendszermérnök kollégát, aki részt venne a rendszerintegrációkban, oktatási tevékenységben és ellátná a support feladatokat.

Pozíció azonosító: B88vrm

Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • Termékek integrációja az ügyfelek rendszereihez

  • A termékhez kapcsolódó support feladatok ellátása

  • Oktatások tartása az ügyfeleknél

  • Ügyféligények felmérése, az igények továbbítása a fejlesztői csapat számára

  • Pre-sales tevékenységekben való részvétel, technikai támogatás a sales csapat számára

  • A termékek tesztelésének és karbantartásának tervezése és elvégzése

  • Új funkciók tervezése a meglévő termékekhez

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Telekommunikációs protokollok ismerete (SIP, MGCP, H323, RTP, DIAMETER, SS7)

  • Adatbáziskezelési tapasztalat (RDBMS, LDAP)

  • IP hálózat tervezésében és hibaelhárításban szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség IT vagy mérnöki területen

  • Angol nyelvtudás (legalább dokumentáció írás-olvasás szintjén)

Egyéb információ

  • Junior és senior mérnökök jelentkezését is várjuk!

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • IX. kerület