Vevői minőségbiztosítási mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1495)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Belső és külső reklamációk feldolgozása, szükséges döntések meghozatala

  • Javító intézkedések bevezetése és felügyelete

  • 8D riportok készítése

  • Vevői auditokon való részvétel

  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevőkkel

  • Jelentések készítése a minőségügyi vezető részére

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • 3-5 éves minőségbiztosítás területén szerzett autóipari tapasztalat

  • ISO/TS 16949 és VDA ismeret

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Határozott, magabiztos személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Béren kívüli juttatások

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1495-ös referenciaszámot!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Veszprém