Mérnök üzletkötő

Kunplast-Karsai Műszaki Műanyagipari ZRt.

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autó- és elektronikaipari beszállítója, immáron 55 éves szakmai múlttal,

pozícióban felvételt hirdet:

A pozíció jellemzői

  • értékesítési stratégia kidolgozása, piacok fejlesztése a meglévő és új partnerekkel

  • piaci részesedés növelése, a forgalmi számok elérése

  • keretszerződések megkötése, projektek nyomon követése

  • a vállalat piaci helyzetének elemzése, az éves értékesítési célok meghatározása

  • rugalmas munkaidő, mobilitás

A munkakör betöltésének feltételei

  • belföldi és/vagy export értékesítés területén szerzett releváns tapasztalat

  • vevőorientált szemlélet

  • kiváló fellépésű, nyitott és kommunikatív, eredményorientált személyiség

  • projektmenedzsment ismerete és alkalmazása

  • széles körű műszaki ismeretek

  • kiváló prezentációs és tárgyalási készség, nyitott proaktív szemlélet

  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

  • utazási hajlandóság

  • szakmai felsőfokú végzettség

Előny, de nem feltétel

  • a magyarországi és export autó – és elektronikaipari cégek ismerete

  • felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • választható cafeteria elemek

  • munkavégzéshez céges autó, mobiltelefon, laptop biztosított.

Jelentkezésüket várjuk magyar és angol/német önéletrajz benyújtásával a lenti email címen.

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem

Munkavégyés helye

  • Kiskunfélegyháza