Folyamatfejlesztő mérnök

BECOM Electronics Hungary Kft.

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk, az ipar egyik vezető EMS-Partnere (Electronics Engineering & Manufacturing Services), osztrák székhellyel. Ügyfeleink a rugalmasság mellett értékelik a magas minőségi normákat és az átfogó technikai szakértelmünket. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk magyarországi leányvállalatunkba.

Feladatok:

  • Új berendezések bevezetése, telepítése

  • Új termékek bevezetése

  • Technikai kivitelezhetőség ellenőrzése

  • Termelési folyamatok optimalizálása

  • Berendezések specifikációinak, követelményeinek elő- és elkészítése

  • Minőségügyi riportok kiértékelése és az erre vonatkozó intézkedések bevezetése

  • 5S, KVP, TPM, LEAN bevezetése, felügyelete

  • Termelési folyamatoknál lévő eltérések elemzése/analizálása és az ezzel kapcsolatos intézkedések bevezetése

  • Meglévő folyamatok támogatása a gyártásspecifikus konstrukciókra vonatkozóan

  • Változásmenedzsment, jobbítási javaslatok a termelésben

  • Folyamatautomatizálási koncepciók létrehozása

Elvárások:

  • Felsőfokú elektronikai végzettség

  • Projektmenedzsment és minőségbiztosítási ismeretek

  • Utazási hajlandóság

  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás

  • Kiváló számítógépes ismeretek

  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Automatizálási ismeretek

  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás

  • „B” kategóriás jogosítvány

Utazási támogatás/juttatások:

  • Bejárás támogatás

  • Egyéb béren kívüli juttatás

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette figyelmét és szeretne csapatunk részese lenni, kérjük küldje el pályázatát az alábbi elérhetőségeink bármelyikére :

Cím: H-2851 Környe, Budai út 1.

Weboldal: www.becom.hu

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Környe