OROSZOS TÖRZSKÖNYVEZŐ (HF 12-8414)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

OROSZOS TÖRZSKÖNYVEZŐ

(HF 12-8414)

pozícióba.

Feladatok:

  • Készítmények hazai/külföldi törzskönyveztetése

  • Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése

  • Kísérőiratok idegen nyelvre történő fordíttatása, szaklektoráltatása, hatósági jóváhagyatása

  • A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Természettudományi területen szerzett végzettség

  • Aktív orosz és angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

  • Gyógyszeriparban, törzskönyvezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Kiemelkedő fizetés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8414"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu/

Szakterületek

  • Egészségügy / Szociális ellátás