MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR) (HF 12-8392)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR)

(HF 12-8392)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal / vevőkkel,

  • NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,

  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,

  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),

  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,

  • Előny: a beszállítói, a vevői kapcsolattartásban vagy az új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,

  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8392"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság