PLC programozó mérnök

AVL AUTÓKUT Mérnöki Kft.

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.
Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem kreatívan alkotni, teremteni akarsz? A magas szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

FELADATOK

  • Önállóan programozhatsz PLC rendszereket

  • Részt vehetsz a PLC rendszerek hardvertervezésében

  • A rendszereidhez megalkothatod az HMI vizualizációt

  • Adatgyűjtő rendszereket integrálhatsz a vezérléshez

  • A kész berendezések üzembe helyezését végezheted

HA MINDEHHEZ

  • Felsőfokú műszaki végzettséged van

  • Ismered a Labview-t vagy WinCC-t

  • Tárgyalóképesen beszélsz angolul vagy németül

akkor sikerrel pályázhatsz.

VEDD FIGYELEMBE

  • A feladatvégzés részben a budapesti irodánkban, részben külföldi ügyfeleknél történik, ezért nagyfokú mobilitást várunk és ehhez kapcsolódó kiemelt bérezést kínálunk!

  • Egy senior és egy junior kollégát keresünk, így pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre!

Szakterületek

  • IT / Informatika