SZERELDE VEZETŐ (HF 12-8385)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZERELDE VEZETŐ
(HF 12-8385)

pozícióba.

Feladatok

  • Autóipari összeszerelő üzem (4 csoportvezető és 200 operátor) vezetése,

  • Az összeszerelő üzem folyamatainak irányítása és optimalizálása,

  • Minőség ellenőrzése és fejlesztése,

  • A termelés támogatása a vállalati célok elérésében,

  • Üzemi dolgozók oktatása,

  • Kapcsolattartás a gyár többi üzemével.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök),

  • Autóipari gyártásban szerzett több éves tapasztalat,

  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér,

  • Magas technológiai színvonalú gyártókörnyezet,

  • Kiemelkedő jövedelem,

  • Kedvező béren kívüli juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8385"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu/

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság