Pénzügyi referens INTS/15/15

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Pest megyei multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát nemzetközi környezetbe, családias csapathoz

Pénzügyi referens

pozícióba.

INTS/15/15

Feladatok:

  • Havi, negyedéves, éves zárások és jelentések elkészítése

  • Adóbevallások elkészítése

  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtéshez

  • Részvétel budget készítésben, auditokon

  • Részvétel költségtervezés és eredménykimutatás, mérleg, beszámoló készítésében

  • Segítség a munkáltató könyvelésének SAP ügyviteli rendszerében (számvitel modul) történő naprakész és pontos vezetésében

  • Házipénztár kezelése

  • Részvétel a vevői minősítések vizsgálatában, hitelkeret beállításának előkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,

  • Minimum 1-2 év pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat

  • Excel nagyon jó ismerete, MS-office ismerete

  • Angol nyelvtudás

  • Önfejlesztés igénye, szakmai érdeklődés, jogszabályi változások folyamatos követése

  • Precízitás, megbízhatóság

Előny:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség

  • SAP pénzügyi modul ismerete

  • Lotus Notes ismerete

Amit kínálnak:

  • Nemzetközi cégháttér

  • Kis csapat, családias környezet

  • Valóban kihívásokat tartalmazó feladatok

  • Valódi fejlődési lehetőség, továbbképzések támogatása

  • Önálló munkavégzés lehetősége

  • Versenyképes bérezés, cafetéria, útiköltség hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint (autóval közelíthető meg optimálisan, utazási költségtérítést biztosít a cég)

AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling