Pénzügyi referens INTS/15/15

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Pest megyei multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát nemzetközi környezetbe, családias csapathoz

Pénzügyi referens pozícióba. INTS/15/15

Főbb feladatok:

- Bejövő (forint és deviza) számlák ellenőrzése, könyvelése, utalásra való előkészítése

- Házipénztár (forint és valuta) kezelése, könyvelése

- Kiküldetések elszámolása, nyilvántartása, könyvelése

- Banki tételek (forint és deviza) könyvelése

- Vegyes feladások könyvelése

- Tárgyi eszközök kezelése, könyvelése, kapcsolódó dokumentációk előkészítése

- Kintlévőségek kezelése

- Belső és külső adatszolgáltatások, táblázatok készítése

- Közreműködés a havi és éves zárásokban

- Szoros együttműködés az ügyfélszolgálati, logisztikai és kereskedelmi osztállyal

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség

- Képesített könyvelői vagy számviteli ügyintézői végzettség

- Pénzügyi, számviteli területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

- MS Office, Excel ismerete, magabiztos használata

- Angol nyelvtudás

- Precíz, pontos, logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés

- Barátságos, nyitott, megbízható, problémamegoldó személyiség

- Jó kommunikáció

Előny:

- Mérlegképes könyvelői végzettség

- Az SAP és Lotus Notes ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag

- Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű cég

- Folyamatos továbbképzés és tanulási lehetőség

- Betekintés az ipar széles és változatos területére

- Barátságos, lendületes, összetartó csapat

- Korszerű munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint (autóval közelíthető meg optimálisan, utazási költségtérítést biztosít a cég)

AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling