MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (HF 12-8379)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

(HF 12-8379)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségügyi politika kialakítása,

  • Belső és beszállítói auditok felügyelése,

  • Minőségügyi osztály (kb. 10 fő) vezetése a vevői követelmények betartatásával, szabályok betartatása,

  • A vevői célkitűzések elérésére, az elégedettség növelésére meghozott akciók irányítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,

  • Autóipari területen szerzett több éves releváns vezetői tapasztalat,

  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete,

  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,

  • Fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes jövedelem és céges autó.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a

„HF 12-8379"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés