Quality System Team Leader

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Főbb feladatok:

  • Az alkalmazandó minőségirányítási rendszer szabványok, corporate, és vevői előírások, szerinti minőségirányítási rendszer kialakítása, sikeres tanúsítása, fenntartása, és folyamatos fejlesztése.

  • A bevezetett minőségirányítási rendszerek felügyeleti és újratanúsító auditjának sikeres lebonyolítása, a feltárt hiányosságok kijavításának támogatása.

  • Corporate, és vevői rendszer auditok sikeres lebonyolítása, a feltárt hiányosságok kijavításának támogatása.

  • A termékminőséget befolyásoló minőségbiztosítási folyamatok rendszerszintű hatékony ellenőrzése.

  • Hatékony minőségbiztosítási technikák bevezetésére és folyamatos tökéletesítése rendszerszinten, a kimenő minőségi szint növelése céljából

  • Minőségközpontú környezet kialakításáért rendszerszinten, hogy a bevezetett minőségirányítási rendszerek minden szempontból megfeleljenek a vevői elvárásoknak

  • A minőségirányítási rendszer dokumentumok betartásáért, betartatásáért karbantartásáért különös tekintettel a vevői követelményekre és a bevezetett minőségirányítási rendszerre (eljárások, munkautasitások stb.)

  • A vállalatnál bevezetésre került illetve kerülő minőségirányítási rendszerek rendszerauditjainak és felülvizsgáló auditjainak sikeréért

  • A belső rendszerauditok megszervezéséért, hatékony lebonyolitásáért, a feltárt hiányosságok kijavitásának támogatása.

  • CAR-ok értékelése, ellenőrzése, hatékony lezárásának támogatása (kivéve vevői reklamációkkal kapcsolatos CAR-ok).

  • Dokumentum kezelés és folyamat audit osztály vezetése.

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal a minőségügyi rendszerek területen

  • Folyékony angol nyelvtudással

  • Számítógépes ismeretek

  • Folyamat szemlélet

  • Rendszer szemlélet

  • Nyitott gondolkodásmód

  • Jó kommunikációs készség

  • Vezetői tapasztalat előny

  • Minőségügyi ISO szabványok ismerete (ISO/TS 16949 ismerete előny)

  • Minőségügyi technikák és eszközök ismerete (PPAP, APQP, CP, FMEA, MSA, 8D) előny

  • Six sigma ismeretek előny

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Tatabánya