Product Engineer Supervisor

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

A munkakör célja / Purpose of this role:

  • Vevői változtatások (ECO,ECN) és belső gyártási folyamatok (terméktranszfer, PCN) változásának teljeskörű management-je.

  • Termékmérnökök munkájának koordinálása, hatékonyság folyamatos fejlesztése.

Fő feladatok / Main duties:

  • Termékmérnökök munkájának koordinációja, ECO és egyéb akciólisták időben történő elkészítésének és kommunikációjának biztosítása.

  • Szabadságolás, helyettesítés megszervezése a termékmérnökségen.

  • Közös mérnökségi erőforrást tartalmazó fájlban az összes mérnöki erőforrást igénylő változás meglétének biztosítása napi szinten. (Engineering labour force allocation table)

  • Termékmérnöki bevezetéseket (ECN, HCN, ECR, PCN, deviation, terméktranszfer, improvement projektek) veszélyeztető problémák elhárításában segítségnyújtás és szükség esetén a eszkaláció az osztályvezetők felé.

  • Kapcsolódó módosítások végrehajtása a SANM rendszereiben. Vevői adatok, beállítások, egyéb terméket érintő dokumentációk lementése strukturált formában a hálózati meghatjóra.

  • Termékcsaládok életciklusának teljeskörű követése és összefogása. EOL termékek kifuttatásának teljeskörű koordinációja.

  • Termékek ciklusidejének folyamatos frissítéséért felelősségvállalás.

  • Mérnöki próbagyártások / új termék bevezetések aktív támogatása, termelés irányító rendszerek beállítása. (PTS, Plr setup) Gyártási riport(ok)hoz adatok begyűjtése és előkészítése jóváhagyásra.

  • Műveleti utasítások elkészítésében való aktív részvétel, szükséges adatok bekérése vevőtől vagy beszállítótól.

  • Termékekkel kapcsolatos meetingeken aktív részvétel, és rendszeres meeting szervezés a változások megbeszélésére, akciólisták nyomonkvetésére. (QA, ECO, LRB, DMM)

  • ECN, HCN, ECR, PCN, deviation készítése és jóváhagyatása a vevővel.

  • Beszállítói PCN-ek kezelése, riportálása a vevők felé, változások bevezetése

  • Biztosítsa, hogy a minden feladata időben végre van hajtva a célok elérése érdekében

  • Napi szintű cél és feladatfelkövetés,státuszok folyamatos kommunikációja a társosztályok felé. Probléma esetén eszkaláció a közvetlen vezető felé

 Egyéb felelősségek / Other responsibilities:

  • Mérnökségi eljárások kidolgozásában való aktív részvétel.

  • Folyamatmérnökség támogatása alapanyagellátás kidolgozásában, műveleti utasítások elkészítésében és ciklusidő mérésben.

  • Backend PTS beállítása és az ehhez tartozó munkaállomás kialakításában a folyamatmérnök támogatása.

  • Heti feladatkövető rendszeres vezetése.

  • Documentation Controll feladatokban segítségnyújtás, és helyettesítés.

 Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség

  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete

  • 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

  • Erős időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség

  • Változáskezelésben (ECO/ECN/PCN) szerzett erős tapasztalat

  • Jó prezentációs és interperszonális képességek

  • Elkötelezettség és elhivatottság

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el Magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Tatabánya